Doprava zdarma
Originální špunty s vynikající kvalitou zvuku a kabelem prakticky vedeným za uchem. Rozsah 5 - 31.500 Hz, impedance 32 Ω, CCAW vinutí.
| Měniče | CCAW vinutí |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 31.500 Hz |
| Citlivost | 108 dB/mW (500 Hz) |
| Impedance | 32 Ω |
| Zatížitelnost | 30 mW |
| Harmonické zkreslení | < 1 % (94 dB) |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 130 cm, OFC měď |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 4 páry nástavců, 1 pár pěnových nástavců, můstky pro vedení kabel uza uchem, textilní váček, spona na kabel |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.