Doprava zdarma Sleva -10%
Magnetoplanární in-ear sluchátka s odpojitelným kabelem. Měnič o průměru 10 mm a tloušťce 1 µm. Kvalitní kovové tělo sluchátek, kabel 5N OFC s konektory MMCX. Impedance 20 Ω,
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Kov |
| Měniče | Magnetoplanární, 10 mm, 1 µm |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 10 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 96 ± 3 dB |
| Impedance | 20 Ω ± 15% |
| Zatížitelnost | 10 mW (ideálně 5 mW) |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Odpojitelný, 5N OFC s konektory MMCX |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |
| Barva | stříbrná |
| Příslušenství v balení | Kožené pouzdro, 6 párů nástavců, 2 páry pěnové |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
kombinaci jsme vyzkoušeli, výkonově nebyl vůbec žádný problém.
Zvuk byl s ohledem na bluetooth přenos vynikající
Hezký den. Audigo.cz
Dobrý den, utáhne sluchátka fiio btr5?