Doprava zdarma
Audiofilská in-ear sluchátka s výměnnými filtry pro doladění zvukové charakteristiky, tělem ze vstřikované oceli a unikátními dvoucívkovými měniči DualCoil™. Záruka 3 roky.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Nerez ocel |
| Měniče | Dvoucívkový dynamický DualCoil™ |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Tlačítka na kabelu | Apple (3 tl.) |
| Frekvenční rozsah | 16 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 90 dB/1 mW |
| Impedance | 16 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 135 cm, multicore OFC |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Hmotnost | 39 g |
| Barva | stříbrná |
| Příslušenství v balení | 8 párů silikonových nástavců, 2 páry pěnové, držák nástavců, pouzdro, 3 výměnné filtry |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.