Doprava zdarma K POSLECHU
HiFi sluchátka do uší, InEar monitory konceptu triple-hybrid se třemi typy měničů. Odpojitelný symetrický kabel Jack 4.4 mm.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiály těla | Hliník |
| Měniče | 10 mm dynamický Dual Magnet, 1x Balanced Armature Sonion, 1x piezo tweeter |
| Měniče | Dynamický měnič, Balanced Armature (BA), Piezoelektrický |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 10 mm |
| Počet BA měničů ve sluchátku | 1 |
| Materiál náušníků | Silikon, Pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 104 dB SPL/mW |
| Impedance | 26 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Materiál kabelu | Postříbřená měď |
| Počet žil / vláken kabelu | 8 |
| Konektor | 4,4 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Barva | fialová |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, sada pěnových a silikonových nástavců, nástroj na čištění |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, Silikonové nástavce (více velikostí), Pěnové nástavce (více velikostí), Nástroj na čištění |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Asi maximum možného za danou cenu, jenom by to chtělo něco za 20 - 30 tisíc,top modely to by doma neprošlo bohužel... Pavel