Doprava zdarma
Nástupce modelu Spartacus - hybridní InEar sluchátka s 6 měniči Balanced Armature a dvěma měniči Bone Conductor.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiály těla | Kov, Pryskyřice |
| Měniče | 4x Sonion BA (výšky a středy), 2x Knowles BA (basy), 2x Sonion Bone Conductor |
| Měniče | Balanced Armature (BA), Bone Conductor |
| Počet BA měničů ve sluchátku | 6 |
| Materiál náušníků | Silikon, Pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Impedance | < 35 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Materiál kabelu | Měď |
| Počet žil / vláken kabelu | 8 |
| Další parametry kabelu | Noble 8-core OCC odpojitelný |
| Konektor | 3,5 mm přímý, 2,5 mm přímý, 4,4 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Barva | hnědá |
| Příslušenství v balení | Pouzdro na zip, kabel s konektory 2.5 / 3.5 / 4.4 mm, 9 párů nástavců (silikon a pěna), hadřík a štěteček |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, Silikonové nástavce (více velikostí), Pěnové nástavce (více velikostí), Nástroj na čištění, Vyměnitelné konektory |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Za Tu cenu člověk čeká hodně... Vše si přečtěte na audio46.com s jedinou výhradou, kupte si spin fit nástavce W 1 a všechny výhrady v recenzi odstraníte za investici 300 Kč získáte zvukový zážitek srovnatelný s dvakrát tak drahými konkurenty! I když v balení jsou kvalitní silikonové nástavce zvuk je zabitý bez prostoru vzdušnosti mdlý bez barvy, tyto sluchátka dokáží mnohonásobně lip předložit iluzi přítomnosti, ten potenciál je v nich jen ho otevřít.