Nová verze populárních HiFi sluchátek do uší. Verze s konektorem USB-C, mikrofonem, třítlačítkovým ovládáním a DSP laděním. 3 úrovně basů volitelné v aplikaci. Dynamický měnič 10 mm, kovové tělo sluchátek, odpojitelný kabel.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiály těla | Hliník |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 10 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (3 tl.) |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 15 - 38.000 Hz, 20Hz - 20kHz (IEC60318-4, -3dB) |
| Citlivost | 119dB/Vrms (@1KHz) |
| Impedance | 18Ω ± 15% (@1KHz) |
| Harmonické zkreslení | THD≤0.5% (@1KHz, 94dB) |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Další parametry kabelu | 120 cm, šedý |
| Konektor | USB Type-C |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Vak na sluchátka, Silikonové nástavce (více velikostí) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Otřesná aplikace. Na třech různých telefonech se mi nepodařilo uložit preset, takže místo radosti z hraní si se zvukem přišel pouze pocit uspokojení po hodu do koše.
Opravdu nehodlám kvůli sluchátkům dopodrobna studovat problematiku USB a požadavek na přístup k médiím a souborům je v dnešní době přes čáru.
Sluchátka mohou být výborná, pokud hraní si s nastavením funguje – což bohužel není můj případ.
Pozor, nejsou kompatibilní s telefonickým hovorem na telefonech Samsung Galaxy. Používají protokol DAC 1.0, ale novější SG podporují pouze 2.0, zvuk bude na přehrávání hudby a hovory přes internet OK, ale telefonické hovory budou nepříjemné a nesrozumitelné. Je to chyba Samsung pro nedostatek zpětné kompatibility, ale údaj by měl být u výrobku uveden, aby se zákazník mohl předem informovat, zda je pro něj výrobek relevantní.
Sluchátka jsem koupil dle recenzí a ty vskutku nelhaly. Špunty hrají skvěle, čistě, zvuk je vyvážený, popřípadě se dají nějaké ty basy zvednout v ekvalizéru. Porovnání s běžnými sluchátkami od AKG, Sony,JBL v podobné cenové relaci, kdy Moondrop s přehledem vedou, tipoval bych je na sluchátka za 2000,-Kč. Zpracování je příkladné, jen pozor, aplikace Moondrop link nefunguje na českém iOS, takže sluchátka bez doplňující aplikace a ekvalizér leda ve streameru hudby.
Skvely cena vykon.
To ze sluchatka uzivaju svuj vlastni DAC je znat.
Bohuzel obcas skripali, vzdy pomohlo odpojit a zapojit znovu. Nestihl jsem zistit vic protoze jsem je po dvou mesicech stratil a kupuji lepsi :D