Doprava zdarma
Velmi kvalitně zpracovaná in-ear sluchátka s kovovým tělem a překrytím z tvrzeného skla. Duální dynamický měnič (10 mm) + Balanced Armature by Knowles, odpojitelný OFC postříbřený kabel (2-pin). Rozsah 20 - 40.000 Hz, impedance 18 ohmů.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Měď, tvrzené sklo |
| Měniče | Duální dynamický 10 mm + Balanced Armature by Knowles |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 106dB/mW |
| Impedance | 18 Ω |
| Harmonické zkreslení | 0.1 % |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Premium kabel, 120 cm, OFC kabel, splétaný, postříbřený, 2-pin 0.78mm |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Kožené pouzdro, 6 párů silikonových nástavců, odznáček Ikko |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.