Precizně zpracovaná InEar sluchátka z nerez oceli. Miniaturní rozměr a dokonalé přizpůsobení tvaru ucha (SwingFit nástavce), OFC kabel, impedance 16 ohmů, dynamický měnič 6.4 mm, můstky pro vedení kabelu za uchem, ventilační otvory pro posílení basů.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Nerez ocel |
| Měniče | Dynamické, 6.4 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Citlivost | 100 dB (1 mW / 1 kHz) |
| Impedance | 16 Ω |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | OFC, 120 cm |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Hmotnost | 14 g |
| Barva | stříbrná |
| Příslušenství v balení | Vak na sluchátka, silikonové nástavce (5 velikostí), můstky za ucho |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Musím uznat, že zvuk sluchátek Finále Audio E3000 převyšuje cenovou kategorii. Navíc aktuální cena ještě přívětivější