Doprava zdarma
In-ear sluchátka s hybridní konfigurací měničů (dynamický + BA), laděná zvuková komora T.A.E.C.™. Hliníkové tělo s ocelovým zvukovodem. Rozsah 5 - 20.000 Hz, impedance 17 ohmů. Kožené pouzdro, odpojitelný kabel Litz (MMCX).
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Hliník, ocel |
| Měniče | 1x dynamický 9.2 mm, 1x Balanced Armature |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 105 dB SPL/mW |
| Impedance | 17 ohmů |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Postříbřený kabel Litz |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Barva | modrá |
| Příslušenství v balení | Nástavce Final Audio (xs/s/m/l/xl), pěnové nástavce Campfire Audio (s/m/l), silikonové nástavce (s/m/l), nástroj na čištění |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.