Doprava zdarma
Ručně vyráběná in-ear sluchátka s dvojicí měničů Balanced Armature. Kovové tělo, jeden basový měnič a jeden tweeter, postříbřený kabel Litz s MMCX konektory. Rozsah 5 –22.000 Hz, citlivost 109 dB SPL/mW, impedance 26 ohmů.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Hliník, ocel |
| Měniče | 2x Balanced Armature (Bass, tweeter) |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 22.000 Hz |
| Citlivost | 109 dB SPL/mW |
| Impedance | 26 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Postříbřený LITZ, konektory MMCX |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |
| Barva | červená |
| Příslušenství v balení | Kožené pouzdro, Final Audio nástavce (xs/s/m/l/xl) pěnové nástavce (s/m/l), silikonové nástavce (s/m/l), čistící nástroj |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
mrzí nás to, ale tuto možnost jsme zrušili zhruba před rokem.
Díky za pochopení
Dobrý den,
je možno ve vašem obchodě platit na splátky?