Doprava zdarma
Plně bezdrátové špunty s přenosem Bluetooth 4.2 a bateriovým nabíjecím pouzdrem. Výdrž na jedno nabití cca 4 h (až 2 další nabití z pouzdra), rozsah 20 - 20.000 Hz, prémiové materiály a zpracování. Vestavěný mikrofon a ovládání telefonu včetně hlasitosti.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Hliník, polymer, silikon a kůže |
| Měniče | Dynamický, 5.7 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Tlačítka na kabelu | Univ. (1 tl.) s Volume |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Napájení | 85 + 60 mAh, výdrž a 4 h, kapacita baterie v pouzdře 365 mAh (až 2 dobití) |
| Kompatibilita | Bluetooth 4.2, AAC-Codec, Beoplay App |
| Hmotnost | 2 x 7 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí pouzdro, USB kabel, 4 páry nástavců (silikon), 1 pár Comply (pěna) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den, sluchátka jsou rozhodně kompatibilní také se systémem Android. Ostatně také Beoplay App je dostupná také pro Android.
Jsou tato sluchátka i pro android nebo poze pro Apple?