Doprava zdarma
Profesionální in-ear monitory s měničem Balanced Armature. Rozsah 20 - 18.000 Hz, impedance 44 ohmů. Pevné pouzdro.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Balanced Armature |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 18.000 Hz |
| Citlivost | 107 dB/mW |
| Impedance | 44 ohmů |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 160 cm, konektory A2DC |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 9 g, bez kabelu |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Pozdro, nástavce (XS/S/M/L) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Hello,
we will send our demo piece to Prague. When its available, you can see it on our website as "k vyzkoušení". It will take aprox 2-3 days to get it there.
Hello, will it be possible to try the ATH-E50 earphones in Prague soon?
Thanks.