Doprava zdarma
Domácí bezdrátová sluchátka pro sledování Tv. Přenos Bluetooth 4.2 s neznatelným zpožděním díky aptX Low Latency. Funkce CinemaEAR pro změnu zvukových režimů, výdrž až 28 h. Plně skládací konstrukce, pouzdro součástí balení.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | 40 mm, dynamické |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Mikrofon | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 115±5 dB (1 mW at 1 kHz) |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Další parametry kabelu | 140 cm, volitelně použitelný |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Napájení | Li-ion polymer 400mAh, výdrž 28 h, nabíjení 2 h |
| Kompatibilita | Bluetooth 4.2, SBC, AAC, Qualcomm® aptX™, Qualcomm aptX Low Latency |
| Hmotnost | 225 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, nabíjecí kabel, audio kabel |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
není úplně pravda, že každá televize má Bluetooth. Většina už tuto funkci má, ale najdou se v prodeji i modely, které ne.
Audigo
Každá TV má funkci Bluetooth, stačí si v menu TV (jakéhokoliv výrobce) v nastavení zvuku navolit funkci bluetooth, zapněte nezdrátová sluchátka do režimu párování a Tv si je "najde" a potvrdíte nastavení zvuku.
A je to :-)
Dobrý den,
v tomto případě asi nebudeme umět poradit o mnoho lépe než LG. Televizorů je na trhu mraky a my neprodáváme žádné, takže nemůžeme potvrdit. Navíc jsem daný model nikde v rychlosti na webu nenašel, abych si ověřil jeho specifikaci.
Sluchátka nicméně budou fungovat s každým televizorem, který má Bluetooth výstup (ideálně včetně kodeku aptX Low Latency, který je klíčový pro rychlý přenos bez zpoždění). Sluchátka je kromě toho možné připojit klasicky přes audio kabel k výstupu Jack 3.5 mm... Audigo
Lze tato sluchátka použít k poslechu TV LG49 SJ9810V. Výrobce TV je bohužel velmi líný a neschopný poskytnout informace pro výběr vhodných sluchátek, přestože v dokumentaci je údajně uvádí, ale uvést je tam zapomněl. Na přímý dotaz není schopen adekvátně odpovědět. Za odpověď předem děkuji.