Doprava zdarma
Prémiová bezdrátová sluchátka s pokročilým zpracováním zvuku a aktivním potlačením hluku. Výdrž 6 h + 18 h s pouzdrem, Transparency Mode, 360° Reality Audio, Google Fast Pair, Multipoint párování, ovládání dotykem + tlačítkem, přenos Bluetooth 5.2 s variabilním kodekem aptX Adaptive, mikrofony Qualcomm® cVc™.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamické, 5.8 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Typ mikrofonu | Qualcomm® cVc™ 8. generace, MEMS |
| Druh ovládání | Kombinované |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 10 - 40.000 Hz |
| Rozsah mikrofonu | 100 - 16.000 Hz |
| Citlivost | 102 dB/mW |
| Impedance | 16 Ω |
| Voděodolnost | IPX4 |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive 24-bit |
| Konektor | USB Type-C |
| Napájení | DC 3.85 V lithium ion |
| Výdrž baterie | 6 h + 18 h při použití dobíjecího pouzdra |
| Kompatibilita | Qualcomm® Snapdragon Sound™, Connect App, 360 reality Audio |
| Hmotnost | 5.5 + 5.5 + 56 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 4 velikosti nástavců ve třech tvarech, nabíjecí USB-C kabel 30 cm |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
děkujeme za zpětnou vazbu k Vašim sluchátkům Audio-Technica. Mrzí nás, že nejste s výdrží baterie po roce používání spokojen, a chápeme Vaše rozčarování – zvlášť s ohledem na pořizovací cenu a jinak pozitivní zkušenost se zvukem a funkcemi sluchátek.
Co se týče snížené kapacity baterie, bohužel se u TWS modelů jedná o technickou vlastnost, která může být ovlivněna řadou faktorů – frekvencí dobíjení, skladováním, okolní teplotou i samotným způsobem používání. Přesto je po roce a pouze cca 80 hodinách používání snížení kapacity na 60 % méně obvyklé a určitě stojí za bližší prověření.
V takovém případě doporučujeme poslat na reklamaci pokud je produkt stále v záruce a projevuje se vadná baterie, může být uznána jako záruční oprava. Výměna baterie mimo záruku bohužel v případě TWS sluchátek není v našem servisu možná.
Rádi Vám pomůžeme situaci dořešit – reklamujte dle postupu v odkazu níže.
https://www.audigo.cz/Stranky/Vraceni-zbozi-a-reklamace
Děkujeme, že jste se na nás obrátil.
Audigo.
Po cca roce nepravidelného užívání (sluchátka můžou mít nahráno max 80h času) se nedaří levé sluchátko nabít na více než 60%. Bohužel podle internetu je to velmi častý problém těchto sluchátek.
Nyní vydrží hrát něco málo přes hodinu.
Za pořizovací cenu 5 690 Kč jsou v oblasti výdrže obrovským zklamáním i přístup podpory výrobce Audio Technica.
Zvukově jsou sluchátka výborná, ANS funguje dobře a lze jej zcela ignorovat i při nižších hlasitostech.
SW trošku jeden čas zlobil, ale nyní vše OK.
Dobíjecí pouzdro je velmi citlivé na nečistoty a nedoléhání nabíjecích kontaktů.
Baterie sluchátek je naprostým zklamáním a její výměna se pohybuje o kolo 50% ceny nových sluchátek.
Dobrý den,
dle toho co popisujete došlo z nějakého důvodu k rapidnímu úbytku kapacity baterie v daném sluchátku. Bohužel i u dražších modelů sluchátek se toto může stát a není to zapříčiněno běžným používáním. Prosím reklamujte.
Audigo
Dobrý den, nevím, jestli je to chyba mých sluchátek, nebo konstrukční, ale po hodině normálního provozu už levé nemá energii. Zvuk je skvělý, ovládání maximálně příjemné, možnosti nastavení excelentní. Ale ta výdrž. Mám nastavení optimální noise canceling, hlasitost na šestém stupni z šestnácti. Takže nemyslím nějak přehnané nároky.
oprava
ne AptX HD ale AptX Ad
Jelikož vlastním již několik typů TWS sluchátek střední až vyšší třídy, tak si dovolím hodnotit. Testováno s FiiO M11 Plus. Bezproblémové párování a velice přehledná aplikace Connect s nadstandardním výběrem ANC. EQ nevnáší zkreslení ani při větším zdvihu pásma. Použití kombinace dotykových a fyzických spínačů zabraňuje nechtěným akcím. Z obrovské sady nástavců se dá určitě vybrat a nebude nejspíš potřeba hledat foam nástavce. UV LED je zajímavá vychytávka. K zvuku se můžu těžko vyjádřit, neboť sám preferují "V" charakteristiku, poslouchám starší hudbu a nemám rád zkreslení a limitaci. Tady jsem na vzorcích byl spokojen i při extrémním zdvihu v oblasti vyšších a nízkých frekvencí. Jiná sluchátka v takovém případě omezují celkové zesílení nebo nepoužívají klasický pásmový EQ, ale jiná řešení zabraňující přebuzení (B&O aj). Dosah BT jsem odzkoušel a i s AptX HD byl v panelovém bytě přes 2 pokoje bez výpadků (5m + 2 dveře). Spokojenost.
Dobrý den,
je to už doba, co jsme měli v uších model ANC300, ale dá se počítat se zachováním charakteru u tohoto výrobce i u novějších modelů jako jsou CKS50TW a nově i TWX9.
Audigo
Dobrý den, dokážete porovnat tyto nové sluchátka s modelem AUDIO-TECHNICA Ath-anc300tw.? Ath-anc300tw mám dlouhodobě naposlouchány a myslím že jsou zvukově velice vyvážené a celkově vynikající.