Velmi kvalitně zpracovaná bezdrátová TWS sluchátka. Výdrž 6.5 + 13.5 h, Bluetooth 5.0, funkce Hear-through, režim Low Latency, dotykové ovládání včetně hlasitosti, párování Google Fast Pair, odolnost IPX4.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamické, 5.8 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 100 dB (1 mW/1kHz) |
| Impedance | 16 Ω @ 1 kHz |
| Voděodolnost | IPX4 |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodeky | SBC |
| Konektor | USB Type-C |
| Napájení | DC 3.7V lithium-ion |
| Výdrž baterie | 6,5 h + 13,5 h s pouzdrem |
| Doba nabíjení | 1,5 h (2 h pouzdro) |
| Kompatibilita | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C, nástavce XS, S, M, L |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Za mě super! Sluchátka mají za tu cenu super příjemný zvuk a docela dobře fungující Hear through mód. Dotekové plošky jsou trochu moc citlivé, ale dá se s tím naučit zacházet poměrně dobře.