Novinka
Bezdrátová sluchátka s potlačením hluku ANC a obří výdrží až 60 h s ANC. Přenos Bluetooth 5.4 s HiRes kodekem LDAC, dynamické měniče 40 mm laděné držitelem Grammy, 12 přednastavených režimů Ekvalizéru, kvalitní mikrofony s AI potlačením šumu, funkce prostorového zvuku.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiály těla | Plast, Kov |
| Měniče | Kompozitní membrána DLC (diamond-like-carbon) |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC, LDAC |
| Konektor | USB Type-C |
| Napájení | 5 V = 1.1A |
| Kapacita baterie | 600 mAh |
| Výdrž baterie | 60 h (ANC ON), 90 h (ANC OFF) |
| Výdrž samotných sluchátek | 90 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 2 h |
| Kompatibilita | HFP/A2DP/AVRCP |
| Hmotnost | 273 g |
| Barva | modrá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.