Doprava zdarma Pouze GLS Stojan ZDARMA
Aktivní repro s výkonem zvýšeným na 100 W a s možností poslechu přes Bluetooth, optický vstup nebo Jack / Cinch. Vestavěný Phono předzesilovač pro připojení ke gramofonu. Dvoupásmový systém s hedvábným výškovým měničem, 5.25″ basovým měničem a zadním bassreflexem. Včetně dálkového ovládání.

| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Výkon na kanál | 50 W |
| Frekvenční rozsah | 50 - 20.000 Hz |
| Počet pásem | 2 |
| Průměr basového reproduktoru | 5,25 palce |
| Vstupy | Linkový vstup RCA, Linkový vstup Jack 3,5 mm, Bluetooth, Optický vstup |
| Výstupy | Pro subwoofer |
| Nastavení hlasitosti | Kolečko na přední straně, dálkovým ovládáním |
| Nastavení zvuku | Basy a výšky |
| Dálkové ovládání | ano |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth kodeky | aptX |
| Napájení | Kabelem ze sítě (230 V) |
| Barevný dekor | Matná černá |
| Hmotnost (ks) | 9.2 kg |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 272 mm |
| Hloubka | 205 mm |
| Obsah balení | Dálkové ovládání, 2x baterie AAA, 8x lepicí nožičky, napájecí kabel, repro kabel, Jack 3.5 mm AUX kabel |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Bought in the walnut colour and it looks fantastic. best price is provided here and the speakers are phenomenal value for money and in general great