Doprava zdarma Novinka +Dárek
Ultra kompaktní aktivní dvoupásmové reproduktory s drátovým i bezdrátovým připojením.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Výkon na kanál | 50 W |
| Frekvenční rozsah | 55 - 24.000 Hz |
| Počet pásem | 2 |
| Průměr basového reproduktoru | 3 palce |
| Vstupy | Linkový vstup RCA, Bluetooth, Optický vstup, USB-C |
| Výstupy | Pro subwoofer |
| Nastavení hlasitosti | Dálkové ovládání |
| Nastavení zvuku | Přednastavený ekvalizér, DSP |
| Dálkové ovládání | ano |
| Bluetooth | ano |
| Bluetooth kodeky | AAC, aptX, aptX HD, SBC |
| Barevný dekor | Černá |
| Hmotnost (ks) | 3 kg |
| Šířka | 134 mm |
| Výška | 226 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Obsah balení | Repro kabel, napájecí kabel, dálkové ovládání |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.