Doprava zdarma Sleva -8% Pouze GLS
Bezdrátový reproduktorový stolek s výkonem RMS 65 W, přenosem Bluetooth 5.0 a dotykovým ovládáním na horním panelu. 3pásmový audio systém se subwooferem o průměru 16.5 cm, dvěma širokopásmovými měniči a dvěma tweetery. Bezdrátové i drátové dobíjení telefonů (10 W), vstup AUX Jack 3.5 mm, přednastavené křivky EQ, možnost TWS propojení dvou reproduktorů (stereo), napájení ze sítě.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Impedance | 4-8 Ω |
| Výkon na kanál | 65 W |
| Frekvenční rozsah | 48 - 18.000 Hz |
| Počet pásem | 3 |
| Průměr basového reproduktoru | 16.5 cm |
| Vstupy | Linkový vstup Jack 3,5 mm, Bluetooth |
| Nastavení hlasitosti | Dotykové na horním panelu |
| Nastavení zvuku | Přednastavený ekvalizér |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodeky | SBC |
| Napájení | Externí trafo do sítě |
| Barevný dekor | Ořech a šedá |
| Hmotnost (ks) | 18 kg |
| Rozměry | Průměr 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 520 mm |
| Obsah balení | Napájecí adaptér, audio kabel Jack 3.5 mm |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.