Doprava zdarma Sleva -23%
HiRes přehrávač střední střídy, postavený na základu Android 13 a vybavený 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon. 4x vrcholný D/A převodník CS43131, displej 5", kovové tělo, výdrž až 15 hodin, WiFi streamování, obousměrné Bluetooth 5.0 s aptX HD i LDAC. Výstupy Jack 3.5 mm, 4.4 mm a digitální coax, výkon až 690 mW na kanál @ 32 ohmů.
Verze 4 GB RAM + 128 GB prostoru pro hudbu
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Barva | černá |
| Displej | 5 palců, dotykový, 1080 x 1920 Full HD |
| Displej | ano |
| Typ displeje | Barevný, Dotykový |
| Rozlišení a úhlopříčka displeje | 5", 1080 x 1920 Full HD |
| Operační systém | Android 13, Mango |
| Možnost doinstalovat aplikace | ano |
| Interní paměť | 4 GB RAM + 128 GB |
| Vstupy | USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Jack 4.4 mm Line Out, USB Audio, Digitální coax |
| WiFi | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth - vysílač | ano |
| Bluetooth - přijímač | ano |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, aptX™ HD, LDAC |
| Výstupní úroveň | 4 Vrms / 6 Vrms (balanced), 690 mW @ 32 ohm |
| Výrobce D/A čipu | Cirrus Logic |
| D/A převodník | 4x CS43131 |
| Vzorkování | 768 kHz, 32 bit, DSD512 |
| Kapacita baterie | 3200 mAh |
| Výdrž | 15 h |
| Barva | černá |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 123 x 75 x 16 mm |
| Hmotnost | 206 g |
| Příslušenství v balení | Kabel USB-C, TPU pouzdro, fólie na displej |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.