Doprava zdarma
Moderně střižený HiRes audio přehrávač v industriálním designu. Otevřený systém Android 12, D/A převodník ESS 4x ES9018C2M, procesor Qualcomm Snapdragon 665, výstupy Jack 3.5 a 4.4 mm, výkon zesilovače třídy A až 525 mW @ 32 ohmů, podpora DSD i MQA, výdrž až 11 hodin, HiBy OS a bit-perfect přehrávání, obousměrné Bluetooth 5.0 s kodeky UAT, aptX HD i LDAC, streamování přes WiFi i s offline ukládáním, hliníkové tělo s poutkem pro zavěšení. TPU obal součástí balení.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Displej | ano |
| Typ displeje | Dotykový, IPS |
| Rozlišení a úhlopříčka displeje | 720x1280 px, 4.7" |
| Operační systém | Android 12, HiBy OS |
| Možnost doinstalovat aplikace | ano |
| Interní paměť | 32 GB, 3 GB RAM |
| Vstupy | USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| WiFi | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth - vysílač | ano |
| Bluetooth - přijímač | ano |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, aptX™, aptX™ HD, LDAC, UAT |
| Výstupní úroveň | 165 mW / 2.3 Vrms a 525 mW / 4.1 Vrms symetrical |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | 4x ES9018C2M |
| Vzorkování | PCM 768 kHz / 32 bit, DSD 256 |
| Podpora MQA | ano |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Výdrž | 11 h |
| Barva | oranžová |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 130 x 68.3 x 18.5 mm |
| Hmotnost | 231 g |
| Příslušenství v balení | TPU pouzdro, 2x fólie na displej, kabel USB-C / USB-C |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Tak tohle je naprostá bomba za dané peníze, používal jsem Hi-Res přehrávač od Sony ale toto je úplně někde jinde, mohu všem zájemcům vřele doporučit.
Pokud by jste měli problém s limitací hlasitosti, tak aktivujte možnosti pro vývojáře a v možnostech pro vývojáře sjeďte dolů, dokud neuvidíte položku "Zámek hlasitosti". Deaktivujte ji a můžete vytočit až 100.