Doprava zdarma
HiRes D/A převodník a sluchátkový zesilovač k telefonu / tabletu / počítači. Funkce PowerMatch automaticky přizpůsobuje výkon připojeným sluchátkům, výstup až 3 V max (280mW @ 32Ω), vstup USB-B. Rozlišení 32bit / 384kHz, plně nativní DSD256 a podpora MQA formátu. Napájení přes USB nebo adaptérem.
| Vstupy | USB Type B |
| Výstupy | Jack 6.3 mm, RCA Cinch |
| Výstupní úroveň | 1 V / 3.3 V max (variabilní), >280mW @ 32Ω |
| Výrobce D/A čipu | Burr Brown |
| D/A převodník | Bit-Perfect DSD & DXD DAC by Burr Brown |
| Vzorkování | 384 kHz, bit-perfect, PCM / DSD / DXD |
| Podpora MQA | ano |
| Barva | Šedá |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | Š 158 x H 117 x V 35 mm |
| Hmotnost | 315 g |
| Příslušenství v balení | USB-B kabel |
| Napájení | Přes USB kabel (volitelně 5 V adaptérem - prodává se samostatně) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Zdravím,
tak tento prcek mne mile překvapil. Se sluchátky AKG 712 a 702 to hraje perfektně. Čisté výšky, prostor a parádní basy i díky boosteru. Za tu cenu se jedná o velmi povedený zesilovač. Má výhodu, že je napájen přímo z USB. Doporučuji!
ZS