Doprava zdarma
DAC / sluchátkový zesilovač / výkonový zesilovač / Bluetooth přijímač v jediném přístroji. Výkon 2x 50 W, 2x 700 mW pro sluchátka. Vstupy Bluetooth, USB, Optika, Coax, Aux. DAC podporuje až 192 kHz / 24 bit, nechybí výstup pro subwoofer ani dálkové ovládání v balení.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Barva | černá |
| Displej | Ano |
| Vstupy | Optika, Coaxial, Bluetooth, RCA Cinch, USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Repro Out, Subwoofer Out |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, aptX™, aptX™ HD, aptX™ Adaptive |
| Výstupní úroveň | 2x 700 mW @32ohm, 2x 50 W @4ohm (THDN pod 1 %) |
| Výrobce D/A čipu | Asahi Kasei Microdevices |
| D/A převodník | AK4377 |
| Vzorkování | 192 kHz / 24 bit |
| Barva | černá |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | Š 120 x H 165 x V 40 mm |
| Příslušenství v balení | BT anténa, napájecí trafo, USB-C kabel, dálkové ovládání |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
sluchátkový výstup zesilovače má výstupní impedanci menší než 0.5 Ohmu a doporučená impedance pro sluchátka je 8 Ohmů a více.
Audigo
Dobrý den. Líbí se mi tento zesilovač. Chtěl ho používat jako sluchátkový zesilovač. Prosím o info jakou impedancí sluchátek mužů použít k tomuto zesilovači. Za odpověď předem moc děkuji