Doprava zdarma
Sluchátkový zesilovač (1,5 W / 32 Ω) s D/A převodníkem ES9038Q2M (768 kHz / 32 bit). Vstupy USB, Optika, Coax, RCA. Funkce USB DAC, přijímá také USB-OTG z přehrávačů a telefonů.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | USB Type B, Optika, Coaxial, RCA Cinch |
| Výstupy | Jack 6.3 mm, RCA Cinch |
| Výstupní úroveň | 1,5 W @ 32 ohmů |
| Výrobce D/A čipu | Asahi Kasei Microdevices |
| D/A převodník | AK4493 |
| Vzorkování | 768 kHz / 32 bit |
| Podpora MQA | ne |
| Barva | černá |
| Materiál těla | kov |
| Rozměry (ŠxVxH) | 120 x 130 x 55 mm |
| Hmotnost | 440 g |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
děkujeme za zprávu. Popisek jsme opravili.
Audigo
Vynikající přístroj, používám ho jako externí zvukovou kartu k PC a zdroj signálu pro má aktivní repro Edifier. V nočních hodinách funguje i jako výborný sluchátkový zesilovač.
Jen bych chtěl upozornit že v popisu je chyba, FIIO K5 PRO má v sobě DAC chip AKM AK4493.