Doprava zdarma Sleva -15% Pouze GLS
Výrazně vylepšená druhá generace převodníku / zesilovače / přehrávače / streameru s výklopným displejem. 4 sluchátkové výstupy (2.5 / 3.5 / 4.4 / 6.3 mm) s úrovní až 15 Vrms. Vstupy USB-C, optika, coax a 4.4 mm Jack. 2 vrcholné D/A čipy ESS ES9039MPRO, výdrž cca 11 hodin, Bluetooth 5.0 s aptX HD a LDAC, streamování WiFi (TIDAL, Spotify, ROON a další), funkce CrossFeed, ReplayGain. Včetně podpory MQA 16x.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Displej | 4.1 palce, 720 x 1280 |
| Možnost doinstalovat aplikace | ano |
| Interní paměť | 256 GB |
| Vstupy | Optika, Coaxial, USB Type C, Jack 4.4 mm |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 2.5 mm, Jack 4.4 mm, USB Audio, Jack 6.3 mm, RCA Cinch, XLR, Optika |
| WiFi | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth - přijímač | ano |
| Bluetooth kodeky | aptX™ HD, LDAC |
| Výstupní úroveň | 8 Vrms, 15 Vrms (symetricky) |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | 2x ES9039MPRO |
| Vzorkování | 32bit / 768 kHz Bit-to-Bit, DSD 512 |
| Podpora MQA | ano |
| Kapacita baterie | 10.100 mAh 3.8V Li-Polymer |
| Výdrž | cca 11 h h |
| Barva | Temně šedá |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 104.9 x 45 x 156 mm |
| Hmotnost | 980 g |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.