Doprava zdarma
Výkonný sluchátkový zesilovač / předzesilovač se třemi úrovněmi nastavení zisku. Výkon 2700 mW @ 32 ohmů, výstupní napětí 37 Vpp, výstupní impedance pod 0.1 ohmu, THD pod 0.00006 %. Výstup Jack 6.3 mm a linkový RCA.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | RCA Cinch |
| Výstupy | Jack 6.3 mm, RCA Cinch |
| Výstupní úroveň | 2x 2700 mW @ 32 Ω |
| Barva | černá |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 10 x 13.4 x 3.2 cm |
| Příslušenství v balení | Napájecí trafo, redukce Jack 6.3 mm |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Pri zapinani, prepinani, vypinani nic nelupe. Potenciometr kvalitni, neprska. Na nejvyssi citlivost prochazi jemne vrceni ze zdroje i pri odpojeni vsech vstupu.
Dobry den,
musim hodne pochvalit zvukove kvality sluchatkoveho zesilovace TOPPING L 30 II. Zesilovac je skutecne referencni a na jedne recenzi jsem se docetl, ze se vyrovna dokonce sluchatkovym zesilovacum za 300 tisic.
Klimes Petr