Doprava zdarma Novinka
Dvojice výkonových monobloků pracujících ve třídě AB - v sestavě s napájením Fusion Core.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | RCA Cinch, XLR |
| Výstupy | Repro Out |
| Výstupní úroveň | 100W @ 8Ohm / 200W @ 4Ohm |
| Barva | stříbrná |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 255 x 270 x 70 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Příslušenství v balení | V7 Vivid Pro Opamps a Silent Power 02 Modules, Burson Fusion Core X 2 (32V/15A) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.