Kompaktní gramofonový předzesilovač se sluchátkovým výstupem. Výkon 2V @ 10 kΩ. Vstupy: RCA; výstupy: RCA, 3,5 mm jack. Možnost zapojení aktivních reproduktorů. V případě pasivních reproduktorů nutno zapojit nejprve zesilovač.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | RCA Cinch |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, RCA Cinch |
| Barva | černá |
| Materiál těla | hliníková slitina |
| Rozměry (ŠxVxH) | 10,01 x 5,51 x 2,49 cm |
| Hmotnost | 161 g |
| Příslušenství v balení | síťový adaptér DC12V, manuál |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Po zapojení do gramofonu Pro ject brum aktivních reproduktorů tak silný,že nelze poslouchat desky. Uzemnění v pořádku,