Sleva -10% Pouze GLS
Bezdrátová HiFi TWS sluchátka s 10 mm dynamickými měniči, hybridní ANC, transparentní režim, Bluteooth 5.4, kodeky ANC, SBC, LC3, herní mód s latencí 55 ms, aplikace Moondrop Link, výdrž baterie 6 + 15 hodin, LED indikátor stavu nabití.
Rozbalené kusy Sluchátka Do uší Bluetooth S potlačením hluku
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamické, 10 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | ne |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC, LC3 |
| Napájení | USB-C i bezdrátové dobíjení |
| Kapacita baterie | 380 mAh |
| Výdrž baterie | 6 + 15 h |
| Doba nabíjení | 1,5 h (2 h pouzdro) |
| Hmotnost | 4.42 g sluchátko |
| Barva | šedá |
| Příslušenství v balení | nabíjecí pouzdro, USB-C nabíjecí kabel, 3 velikosti nástavců ( S/M/L) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.