Pouze GLS
Designové bezdrátové pecky s Bluetooth 5.2, výdrží až 35 hodin a skvěle vyladěným zvukem. Vysouvací design usnadňující použití venku, pohodlná polootevřená konstrukce, nabíjení přes USB-C, perfektní ergonomie i komfort.
Verze + přidává nejlepší zvuk v této kategorii, kodek aptX Adaptive, čip Qualcomm a delší výdrž pouzdra.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast, kov |
| Měniče | Dynamické, 13 mm |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | ano |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Rozsah mikrofonu | 20 - 10.000 Hz |
| Citlivost | 121 ± 3 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Voděodolnost | IPX4 |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive 24-bit |
| Konektor | USB Type-C |
| Kapacita baterie | 35 + 35 + 500 mAh |
| Výdrž baterie | 5 + 30 h |
| Doba nabíjení | 1.5 h, 2 h u pouzdra |
| Kompatibilita | A2DP AVRCP HSP HFP |
| Hmotnost | Sluchátko 4 g, pouzdro 46.5 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | nabíjecí USB-C kabel |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
to co popisujete vypadá na zoxidované nabíjecí kontakty. Proto se sluchátka nedobíjí, protože nemají kontakt se základnou. Zkuste nabíjecí kontakty vyčistit ušní tyčinkou namočenou v nějakém bezbarvém lihu nejlépe technickém, ale slivovice je taky ve hře. :)
Pokud čištění nepomůže, tak bude potřeba poslat na reklamaci.
https://www.audigo.cz/Stranky/Vraceni-zbozi-a-reklamace
Audigo
Sluchátka jsou to výborná, akorát po více než roce používání, začaly zlobit. Hrajou v pouzdře, takže je dám do kapsy a hrajou v kapse, pak je chci pustit a zjistím, že jsou vybité. Nechápu
Na pecky famózní zvuk, nedá se porovnat s ostatníma. Ke všemu mají takové úzké kovové pouzdro, které jsem jinde neviděl. Super, když se chcete odlišit. :)