Vynikající sluchátka s jednou z nejlepších zvukových charakteristik ve své třídě. Zdobí je výjimečný design a především kvalitní stříbrný kabel.
| Měniče | Kompozitní |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 31.500 Hz |
| Citlivost | 110 dB (500 Hz) |
| Impedance | 40 Ω ± 10 % (1 kHz) |
| Zatížitelnost | 50 mW |
| Harmonické zkreslení | < 1 % (94 dB) |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 130 cm, stříbrný, není odpojitelný |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 4 páry nástavců, 1 pár pěnových, můstky, váček |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.