Doprava zdarma
Bezdrátová over-ear sluchátka s aktivním potlačením hluku a moderním přenosem Bluetooth 5.0. K dispozici je kodek aptX, dotykové ovládání, mikrofon, HiRes zvuk při poslechu přes kabel. Funkce "Hear-Through", skládací konstrukce a výdrž až 28 h (BT + ANC).
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamické, 45 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Aktivní potlačení hluku | ano |
| Mikrofon | ano |
| Frekvenční rozsah | 5 - 40,000 Hz |
| Citlivost | 100 dB/mW |
| Impedance | 47 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodeky | SBC, AAC, aptX |
| Další parametry kabelu | 120 cm, volitelně použitelný |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Napájení | 3.7 V li-pol |
| Výdrž baterie | výdrž až 28 h |
| Doba nabíjení | 5.5 h |
| Kompatibilita | Bluetooth 5.0, kodeky aptX, AAC, SBC |
| Hmotnost | 262 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí USB kabel, audio kabel, vak na sluchátka |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
model MSR7 je zvukově dospělejší, lépe vyvážený napříč celým frekvenčním rozsahem. Má mnohem výraznější podání středů (výraznější vokály a kytary). Oproti tomu je SR50 mnohem více do V - zvýrazněné basy, hodně také výšky - hodí se více na taneční hudbu, elektroniku a podobně.
Audigo
Dobry den, v porovnani cisto zvuk s ATH MSR7 Basy vysky ,priestor ako su na tom? dakujem