Doprava zdarma Sleva -2%
Legendární sluchátka pro mobilní monitoring i studiové nasazení. Konkurenci převyšují zejména vysokým výkonem (až 120 dB) a dokonale funkční konstrukcí, kterou tvarovala sama praxe.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Neodymové magnety |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Frekvenční rozsah | 16 - 22.000 Hz |
| Impedance | 70 Ω |
| Zatížitelnost | 200 mW |
| Harmonické zkreslení | <= 0.3% |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 1,5 m odpojitelný, přímý |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 140 g bez kabelu |
| Barva | černá |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Vlastním dvoje tato sluchátka stejného typového označení, oboje jsou Made in Ireland, avšak velmi se liší zvukovým projevem. Jeden exemplář má vynikající zvuk (přesahující směrem vzhůru několik cenových tříd), korespondující s nejlepším našimi i zahraničními referencemi hudebních profesionálů i amatérů, publikovanými na různých webech. Druhý exemplář má sice rovněž výrazně nadprůměrný zvuk, avšak v pásmu 8-10 kHz má velmi zvýrazněné, zkreslené a nepřirozeně sykavé výšky, na což je v diskusích a hodnoceních rovněž občas poukazováno. Zřejmě tedy jde o vlastnost přítomnou jen u části produkce tohoto výrobku. Celkově jde o vynikajicí sluchátka s mimořádně živým podáním nízkých kmitočtů, které zůstává zachováno i při vysoké hlasitosti. Oproti klasickým rovněž uzavřeným profesionálním a poloprofesionálním studiovým modelům (jako je např. Audio-Technica ATH-M50x, Sony MDR-7506 či Sennheiser HD 280 Professional, což jsou ovšem vesměs sluchátka kolem uší - circumaurální - kdežto HD 25 jsou na uši - tedy supraaurální) je jejich zvukový projev sice méně neutrální v okrajích slyšitelného pásma, avšak jen mírně a přináší to pověstnou zábavnost a živost HD 25. Pozor však na kusy s nepřirozeně zvýrazněnými výškami, na které upozorňuji výše. Závěr je - tato sluchátka vřele doporučuji, avšak předem si příslušný kus vyzkoušejte.