Doprava zdarma
Oceňovaný model lehkých sluchátek uzavřené konstrukce. Měniče TESLA, skládání naplocho, 10 - 23.000 Hz, 32 ohmů, celokovová konstrukce, pevné pouzdro.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Kov |
| Měniče | TESLA |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Frekvenční rozsah | 10 - 23.000 Hz |
| Citlivost | 111 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Zatížitelnost | 100 mW |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Další parametry kabelu | 120 cm, tvar Y |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Hmotnost | 174 g |
| Barva | stříbrná |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, adaptér do letadla |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.