Sportovní bezdrátové špunty s přenosem Bluetooth 4.1 a bezztrátovým kodekem aptX. Voděodolnost IPX4, fixační ouška, zvuk 360° Dual Surround, třítlačítkové ovládání telefonu, mikrofon.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | 8 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | ano |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (3 tl.) |
| Citlivost | 100 dB |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Napájení | Výdrž až 6 h, nabíjení 2 h přes microUSB, vestavěná baterie 74 mAh |
| Kompatibilita | Bluetooth 4.1, aptX, voděodolnost IPX4 |
| Barva | zelená |
| Příslušenství v balení | 5 párů nástavců (3 z nich dvojité), 2 páry fixačních oušek, nabíjecí microUSB kabel |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.