Doprava zdarma K POSLECHU
Přenosný sluchátkový zesilovač a D/A převodník s konektorem USB-C a dvěma výstupy (Jack 3.5 / 4.4 mm). Sestava čipů 4x Cirrus Logic CS43131, vzorkování PCM 768 kHz / 32 bit a DSD 512, THD+N 0.000098 % (@1 kHz @300 Ω, výstupní úroveň 430 mW @ 32 Ω (symetricky).
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Displej | OLED |
| Vstupy | USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| Výstupní úroveň | 430 mW @ 32 Ω (balanced) |
| Výrobce D/A čipu | Cirrus Logic |
| D/A převodník | 4 x CS43131 |
| Vzorkování | 768 kHz / 32 bit, DSD 512 |
| Barva | černá |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 50 x 23 x 9 mm |
| Hmotnost | 20 g |
| Příslušenství v balení | USB-C kabel, USB-C / Lightning kabel, redukce USB-C > USB-A, manuál |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
pro sluchátka HD600 má tento zesilovač dostatečný výkon na symetrickém výstupu.
Audigo
Dobrý den, je zesilovač dobrý k Sennheiser HD600?
Po měsíci každodenního používání se mně líbí neutrální, velmi detailní zvuk, appka k mobilu, display. Soundstage není tak velká a precizní, jak bych v této třídě čekal, proto dávám 4*.
Čistý, nezabarvený, detailní zvuk. V defaultu analitický než muzikální. Možnost volby Low-pass filtrů - NOS filter pro více muzikálnosti. Možné zapnout i High-pass filter. Volba hlasitosti kolečkem je spíše k zlosti. Není pouzdro.