Doprava zdarma
Malý sluchátkový zesilovač a D/A převodník do kapsy. Vstup USB-C a dva sluchátkové výstupy jack 3.5mm a 4.4mm, dva D/A čipy CS43131, výkon až 280mW @ 32Ω, podpora MQA formátu. Kompatibilní se systémy Windows, MAC OS, Android, iOS.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| Výstupní úroveň | 280mW @ 32ohm |
| Výrobce D/A čipu | Cirrus Logic |
| D/A převodník | 2xCS43131 |
| Vzorkování | PCM 32Bit/384kHz a DSD256 |
| Podpora MQA | ano |
| Výdrž | 35 hodin h |
| Barva | černá |
| Materiál těla | hliníková slitina |
| Rozměry (ŠxVxH) | 55 x 21 x 10 mm |
| Hmotnost | 18g |
| Příslušenství v balení | USB-C kablík a redukce na USB-A, látkový pytlík |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
za nás bychom spíše doporučovali Topping DX1, který se napájí přímo z PC a má linkový RCA výstup, který nástedně pošlete do zesilovače. Má uvnitř DAC čip od Asahi Kasei Microdevices, které patří mezi špičku. Tady tento zesilovač s převodníkem BHD Pro je vhodnější spíše jako přenosné zařízení a jako předzesilovač se moc nehodí. Tak či tak si oproti integrované zvukovce polepšíte.
Audigo
Dobrý den, sháním “zvukovou kartu” mezi int. zesilovač a PC. Bude tento převodník vhodným kandidátem pro zlepšení kvality poslechu flac hudby? Jak moc bych si polepšil oproti integrované zvuk. kartě? Díky moc. J.