Doprava zdarma K POSLECHU
2. generace prémiového přenosného D/A převodníku a sluchátkového zesilovače v titanovém těle.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| Výstupní úroveň | 4.4mm: 280 mW @ 32 Ω |
| Výrobce D/A čipu | Cirrus Logic |
| D/A převodník | 2x CS43198 |
| Vzorkování | 768 kHz / 32 bit, DSD 256 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál těla | titanová slitina TC4 |
| Rozměry (ŠxVxH) | 57 x 19.6 x 13.4 mm |
| Hmotnost | 30 g |
| Příslušenství v balení | Kabel USB-C, redukce na USB-A |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Super že jej máte. Zakoupil jsem jej před necelým rokem na Amazonu a má skvělý zvuk - teplý, neagresivní, audiofilně laděné výšky, obří soundstage. Jen je celkem těžký, ale je to TI :)
Má jasně lepší zvuk a stage než iBasso DC07 Pro, který mám z Audiga.
Mám i původní Moonriver 2 - ten má světlý zvuk, vhodný pro Moondrop S8 či KXXS a také skvělou soundstage.