Doprava zdarma Sleva -10%
Miniaturní D/A převodník a sluchátkový zesilovač se vstupem USB-C a výstupy Jack 4.4 mm + Jack 3.5 mm pro sluchátka. Výkon na kanál až 340 mW @ 32 ohmů. Podpora MQA i DSD256 formátu, 2x D/A převodník ES9219, LED indikace, kovové tělo.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| Výstupní úroveň | 110mW / 340mW (BAL) @32Ω, 1.9 / 3.3 Vrms |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | 2x ES9219 |
| Vzorkování | 768 kHz / 32 bit, DSD256 |
| Podpora MQA | ano |
| Barva | černá |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 65 x 22 x 12 mm |
| Hmotnost | 21.7 g |
| Příslušenství v balení | Propojka USB-A na USB-C, propojka USB-C na USB-C |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Dobrý den,
dle specifikací by měl být zesilovač dostačující, přesto bychom doporučovali dokoupit symetrický kabel a požít silnější výstup.
Audigo
Dobrý den postačí tento zesilovač pro SEnnheiser HD600.
Děkuji
Dobrý den,
bohužel, tento zesilovač je na Audeze slabý. Pro LCD-2 bychom doporučovali spíše Mojo 2, pokud hledáte přenosné řešení. Ideálně však stolní zesilovač s dostatečným výkonem pro plný potenciál sluchátek.
Audigo
Chtěl jsem se zeptat, tento sluchátkový dec, asi netáhne audeze clasik2 děkuji