Doprava zdarma Sleva -21%
HiRes audio přehrávač s dvojicí D/A čipů AKM4493SE a s výstupy 3.5 a 4.4 mm. Výstupní výkon až 610 mW @ 32 ohmů (4.4), obousměrné Bluetooth 5.0 s aptX HD i LDAC, WiFi streamování (TIDAL, Spotify), možnost instalovat další aplikace, podpora MQA 16x, možnost sdílení displeje na telefon, výdrž baterie až 13 hodin, aktualizace firmwaru přes WiFi.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Displej | 4.2 palce, dotykový |
| Operační systém | Android 8.1 / SRC bypass |
| Možnost doinstalovat aplikace | ano |
| Vstupy | Bluetooth, USB Type C, WiFi |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Jack 3.5 mm Line Out, Jack 4.4 mm Line Out |
| WiFi | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth - přijímač | ano |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, aptX™, aptX™ HD, LDAC, UAT |
| Výstupní úroveň | 330 mW @ 32 ohmů, 610 mW @ 32 ohmů symetricky |
| Výrobce D/A čipu | Asahi Kasei Microdevices |
| D/A převodník | 2x AKM4493SE |
| Vzorkování | 768 kHz / 32 bit, DSD 512 |
| Podpora MQA | ano |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Výdrž | Až 13 hodin h |
| Barva | Černá |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 116 x 68 x 17 mm |
| Příslušenství v balení | Ochranná fólie na sklo, USB-C kabel |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.