Doprava zdarma Sleva -29% K POSLECHU
Puristicky řešený audio přehrávač s převodníkem R2R, precizní rezistorovou kompenzací linearity, volitelným 16x převzorkováním a špičkovým DSP laděním zvuku. Podpora dvou microSD karet (až 4 TB), přímočaré uživatelské rozhraní, plná podpora MQA. Výstupy Jack 3.5 / 4.4 mm, koaxiální a linkový. Výdrž cca 10 hodin, funkce USB DAC, kožené pouzdro součástí balení.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Displej | ano |
| Typ displeje | Barevný, Dotykový |
| Rozlišení a úhlopříčka displeje | 2,45" |
| Operační systém | HiByOS PureAudio |
| Možnost doinstalovat aplikace | ne |
| Interní paměť | 2x microSD (max 2 + 2 TB) |
| Vstupy | USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Jack 3.5 mm Line Out, Digitální coax |
| WiFi | ne |
| Bluetooth - vysílač | ne |
| Bluetooth - přijímač | ne |
| Výstupní úroveň | 2 Vrms, 125 mW @ 32 ohm / symetr. 3.2 Vrms, 320 mW |
| D/A převodník | R2R, Darwin Architecture by HiBy |
| Vzorkování | PCM384 / DSD256 |
| Podpora MQA | ano |
| Kapacita baterie | 3500 mAh |
| Výdrž | 10 h |
| Barva | černá |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 90.3 x 64.8 x 18.8 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Příslušenství v balení | Digitální coax (Type-C / RCA), zelené kožené pouzdro, USB-C kabel (nabíjení, přenos dat) |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.