Doprava zdarma
Sluchátkový zesilovač s D/A převodníkem a streamerem. Nový čip Hymalaya Pro R2R Ladder DAC, podporované rozlišení PCM 768 kHz / 32 bit a DSD512. Vstupy: coaxial, ethernet, optika, RCA, USB B. Výstupy: jack 4.4 mm, jack 6.3 mm, RCA, XLR, XLR 4-pin. Bluetooth 5.0, kodeky LDAC, aptX™, aptX™ HD.
Verze BEZ BLUETOOTH - jiná už nebude k dispozici
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | USB Type B, Optika, Coaxial, RCA Cinch, Ethernet |
| Výstupy | Jack 4.4 mm, Jack 6.3 mm, RCA Cinch, XLR, XLR 4-pin |
| Výstupní úroveň | symetr.: 4000mW @ 32 ohmů, 760mW @ 300 ohmů / asymetr.: 2800mW @32 ohmů, 510mW @ 300 ohmů |
| D/A převodník | HIFIMAN Hymalaya Pro Ladder DAC |
| Vzorkování | 44.1 – 768 kHz / 32 bit, DSD512 |
| Barva | černá |
| Materiál těla | ABS |
| Rozměry (ŠxVxH) | Š 300 x V 50 x H 255 mm |
| Hmotnost | 3.9 kg |
| Příslušenství v balení | 1 x napájecí kabel, 1 x USB-B kabel |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.