Doprava zdarma
Výkonový monoblok zesilovač pro reproduktory 4 /8 ohmů. Výkon až 100 W při dynamickém rozsahu 151 dB.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | RCA Cinch, XLR, TRS 6.3 mm |
| Výstupy | Repro Out |
| Výstupní úroveň | až 100 W @ 4 ohmy |
| Barva | černá |
| Materiál těla | hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 20 x 4.4 x 14.7 cm (ŠxVxH) |
| Příslušenství v balení | Napájecí adaptér |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.
Byl jsem kvuli YT recenzim lehce skepticky. Menil jsem za Advance Paris A5, takze jsem nechtel class D. Topping mi krasne sedl do rany a jeste za supr cenu. No co vam budu povidat, jsem z tech monobloku nadseny :) Zapojil jsem je a spadl mi kamen ze srdce jak hraji paradne ;) Rozhodne doporucuji, v kombinaci s Wiim Ultra je to mnohonasobne lepsi nez Wiim Ultra Amp ;)