eshop, poslechovka, prodejna sluchátek

NAVIGACE: Zajímavosti » Sluchátka

Sluchátka

Článek na téma sluchátka Koss, od jednoho z našich zákazníků. Nijak odborný, nicméně i tak děkujeme. Pokud i Vy chcete přispět článkem na téma sluchátka, nebo nějakou recenzí na cokoliv z našeho sortimentu, budeme velice rádi a kvalitní články můžeme ocenit slevou v našem eshopu Audigo.cz.


Mimo klasických peckových sluchátek si dnes můžeme dovolit různé typy, jako jsou špuntové, bezdrátové, otevřené i uzavřené což jsou vlastně staré klasické sluchátka, jenž se znovu stávají populární.

Mnoho mladých lidí si bez sluchátek nedokáže život už ani představit. Ráno vstanou, připraví se do školy, nasnídají se a mnohdy nejen než se za nimi zavřou dveře, pouští si hudbu. Sluchátka jsou velmi praktická a neobtěžují okolí někdy až nesnesitelným hlukem, který se line dnes už spíše z mobilního telefonu než z klasického MP3 přehrávače, discmanu či walkmanu. Díky dnešní podpoře mobilních telefonů přehrávat skladby ve formátu MP3 a použití klasických sluchátek, nemusíme pracně shánět sluchátka, jenž by mobilní telefon podporoval.

Na trhu se objevuje spousty druhů sluchátek, které můžeme využít bez problémů k jejich stanovenému účelu, ale ne všechna sluchátka řádně obstojí každodenní zatížení. Osobně mám zkušenosti se spoustu neznačkových sluchátek, převážně drátovými, které leckdy po pár dnech díky uchovávání v kapse přestaly cestou ze školy z nenadání hrát i když třeba jen na jedno ucho. Dozajista většina z nás bude znát sluchátka značek pana "Wonga" jenž oslňují hlavně cenou, nikoliv však dobrým zvukem nebo zárukou. Díky bohu je na trhu spousty značek co se perou o své místo jak nejlépe umějí. Například sluchátka Koss nabízí kvalitní zvuk, trendy designy, doživotní záruku a příznivé ceny. Poprvé jsem se s Koss sluchátky setkal před třemi roky, nijak zvlášť co se vzhledu týče, mě nezaujaly, ale pár věcí proč šáhnout zrovna po nich tu je. V první řadě tu je rozsáhlý výběr, takže si vyberete ten správný komfort pro Vaše uši, v druhé řadě to je stoprocentně doživotní záruka sluchátek. Firma Koss byla a v dočasné době stále je jediná na trhu jenž tuto výhodu nabízí. Sluchátka značky Koss jsou proslulá po celém světě a najdete je i v internetovém obchodě Audigo.cz.

V posledních letech se však mimo klasických drátových sluchátek dostaly do podvědomí bezdrátová sluchátka fungující například přes bluetooth spojení nebo bezdrátová sluchátka, která se používají k počítačům a přenášejí zvuk za pomocí FM vln.

Volnost s bezdrátovými sluchátky je osvěžující, jelikož se nemusíte zabývat šňůrou spojující Vás například s počítačem, ale háček to přeci jen má, pokud máte rodinný domek s počítačem v patře a rozhodnete se jít i se sluchátky pro kávu do přízemí uslyšíte znatelné zhoršení. Čím dál jste od chůvičky tím se, slyšitelný šum zhoršuje a loupání v sluchátkách je častější než při běžném poslechu. Bluetooth sluchátka jsou již pro poslech hudby uspokojivější, jak pro přenos, tak i pro kvalitu zvuku. Bluetooth sluchátka jsou většinou sluchátka klasické konstrukce, nestrkáte si je tedy do uší, jako pecky.

Bezdrátová sluchátka také nemůžete každé ráno jen tak vzít a vyrazit do ulic, je potřeba je nabíjet a kontrolovat stav kapacity, asi nic nenaštve tak jako když ráno vezmete sluchátka a místo hudby slyšíte jen ticho z vybitých sluchátek.

Obchod Audigo.cz nabízí mimo sluchátek značky Koss i spoustu dalších komfortních značek jako jsou Sennheiser, AKG, Beyerdinamic, Denon a další nepřeberné množství. Najdete tu také, mimo špičkových sluchátek, i MP3 přehrávače, reproduktory, headsety a různé doplňky.


Diskuse ke článku Sluchátka

Zatím žádné příspěvky

Odpovědět
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.