eshop, poslechovka, prodejna sluchátek

NAVIGACE: Sluchátka » S potlačením hluku » Sony WH-1000XM3 Silver

Sony WH-1000XM3 Silver
Sony WH-1000XM3 Silver Sony WH-1000XM3 Silver Sony WH-1000XM3 Silver
Sony WH-1000XM3 Silver Sony WH-1000XM3 Silver Sony WH-1000XM3 Silver
Sony WH-1000XM3 Silver Sony WH-1000XM3 Silver
Více produktů Sony »

Sony WH-1000XM3 Silver

Nová generace jedničky mezi cestovními sluchátky. Vylepšený systém adaptibilního potlačení hluku QN1,bezztrátové kodeky aptX, aptX HD a LDAC. Rozsah 20 - 40.000 Hz (LDAC), výdrž až 30 h (BT+ANC), dotykové ovládání, NFC párování, plně skládací konstrukce s kvalitním pouzdrem.


Tento produkt už není v naší nabídce.


Související články na stránkách Audigo a AudioReporter

Nejlepší sluchátka podle Michala z prodejny Audigo - Brno

Nejlepší sluchátka podle Michala z prodejny Audigo - Brno

Zatím poslední výběr nejlepších modelů sluchátek sestavil Michal z prodejny Audigo v Brně. Nadšenec do zvuku i muziky a zároveň tvrdý pragmatik nemá rád finty výrobců a hledá vždycky jen kvalitní a spolehlivá řešení. Jak vypadá jeho TOP 5?


Novinky roku 2018

Novinky roku 2018

Hlasování v redakci bylo letos rychlé. S výjimkou přehrávačů byli vítězové téměř jednoznační a totéž platí také o trendech na trhu se sluchátkovou technikou. Méně se toho děje v oblasti sluchátek pro náročný domácí poslech, pokračuje boom bezdrátových modelů, na vrcholu jsou…Popis

3. generace hudby a ticha

Předchozí generace 1000XM2 potvrdila pozici modelu na vrcholu nabídky cestovních sluchátek. V nové, již třetí generaci zachovává výrobce všechny kvality předchůdce a soustředí se zejména na vylepšení systému adaptivního potlačení hluku, které má díky samostatnému procesoru QN1 a měkčím náušníkům vyšší účinnost a i přesnost. Kromě hluku motorů a pneumatik si tak konečně poradí i s tlumením lidských hlasů v okolí.
  


  

I nadále se můžete spolehnout na perfektně vyladěný zvuk s dostatkem energie, líbivosti, ale i věrnosti, bez které by zvuk prostě nebyl opravdový. Časem prověřeny jsou také odolná konstrukce, prémiové zpracování či tradiční design, který zůstává decentní, ale zároveň v každé situaci elegantní.

 • účinnější potlačení hluku s proměnlivým účinkem (samostatný čip QN1)
 • výrazně efektivnější tlumení lidských hlasů v okolí
 • kvalitní bezdrátový přenos Bluetooth 4.2 s kodeky aptX, aptX HD a LDAC
 • dotykové párování NFC
 • měniče o průměru 40 mm (tekuté polymerové krystaly)
 • výdrž v plném Bluetooth + ANC režimu až 30 h
 • intuitivní dotykové i tlačítkové ovládání
 • možnost poslechu přes kabel i po vybití sluchátek

  


    

QN1, Sense Engine a Sony Connect APP

Nová generace adaptibilního potlačení hluku QN1 je chytřejší a přizpůsobivější než kdy dříve. Přímo na sluchátku je možné její zapnutí či pozastavení pro srozumitelnou komunikaci s okolím. Další možnosti nastavení, jako sílu potlačení hluku, míru propouštění okolních zvuků nebo celkovou kalibraci s ohledem na způsob nošení či nadmořskou výšku zvládnete snadno v aplikaci Sony Headphones Connect APP.

 • zvýšená účinnost potlačení hluku v případě lidských hlasů
 • automatické přizpůsobení systému aktuálním podmínkám v okolí
 • snadné a rychlé vypnutí zvuku pro lepší komunikaci s okolím bez odkládání sluchátek
 • možnost nastavení úrovně potlačení i propouštění zvuků (APP)
 • automatická kalibrace podle těsnosti mušlí kolem uší i podle atmosférického tlaku
 • nastavení prostorových režimů zvuku (koncertní sál, festival a další, APP)

   

 

Konstrukce Uzavřená
Měniče 40 mm, dynamické, CCAW vinutí
Materiál náušníků Umělá kůže
Tvar náušníků Kolem uší (around-ear, circumaural)
Skládací konstrukce Kompletně
Aktivní potlačení hluku ano
Mikrofon ano
Frekvenční rozsah 4 - 40.000 Hz (kabel), 20 - 20.000 Hz (BT), 20 - 40.000 Hz (LDAC)
Typ připojení Bluetooth, Odpojitelný kabel
Parametry kabelu 120 cm, volitelně použitelný, OFC
Konektor 3,5 mm lomený
Napájení Výdrž až 30 h (40 h pouze NC)
Kompatibilita Bluetooth 4.2 s kodeky aptX, aptX HD a LDAC
Barva stříbrná
Příslušenství Pevné pouzdro, audio kabel, nabíjecí kabel, redukce do letadla

Charakteristika modelu

Neutrální úroveň
Basy
Středy
Výšky
Izolace okolního hluku
Nízká VysokáVýrazně líbivý charakter Basově výrazný dunivý projev Hřejivé ladění, bez ostrosti Kolem vokálů přirozený

Dotazy a hodnocení zákazníků

(20 hlasů / 11 komentářů)

Ivan - 31. 10. 2018 23:10
Dotaz

kdy naskladníte verzi v černé barvě ?

Audigo.cz | Sluchátka a sluchátková technika - 01. 11. 2018 14:11
(bez předmětu)

Stále nejsou dostupné u distribuce ... termín právě ověřujeme.

Luke - 02. 11. 2018 17:11
Možnost vyzkoušet

Dobrý den, je možnost si je v Praze vyzkoušet? Rozhoduji se mezi těmito a Beoplay H9i. Děkuji

Audigo.cz | Sluchátka a sluchátková technika - 05. 11. 2018 09:11
(bez předmětu)

Dobrý den,
na trhu je k dispozici zatím jen minimum kusů, takže zatím nemůžeme vybalit kusy ke zkoušení. Stane se tak, až dorazí i Black varianta. Nicméně, za nás s čistým svědomím a s jistotou doporučujeme XM3. Oproti BeoPlay mají lepší zvuk i komfort.

Majkl - 08. 11. 2018 21:11
Naprosto skvělá

Mám je dva týdny (z Německa) a nemůžu se nabažit. Jsou o dost pohodlnější než předchozí verze, krásně se mi vejdou uši, most je víc vycpaný a tudíž pohodlnější, takže je mám na sobě celé dny. Skvěle utlumená i bez zapnutého ANC, s ním pak dokonalost sama. V metru, na hlučné pražské ulici, na nádraží u projíždějícího vlaku, v rušné hospodě nebo kanceláři, stále skvěle utlumeno. Je úžasné moci si pouštět hudbu tak, aby neřvala, protože ji nic neruší zvenku. Jsou na hlavě pěkně nenápadné, což mám rád, velmi skladné konstrukce, sbalitelné do malého pouzdra. Materiál vypadá hodně odolně. Překvapila mě aplikace do mobilu, nikdy jsem nic takového nepoužíval, rychle jsem si však zvykl. No a nakonec zvuk - prostě neuvěřitelný při použití LDAC. Ve spojení s HiRes kapesním přehrávačem dokonalost sama. Nikdy bych nečekal, že si budu cestou v metru vychutnávat Chopina nebo Bacha, připadat si jako v baru s BB Kingem a Erikem Claptonem, že si dokonale vychutnám křišťálově čistý zvuk AG Fleku a zaduním si s Metallicou. Všechny žánry si prostě vychutnávám. Ale pozor!! Zvuk je přesný a věrný, takže hodně záleží na zdroji zvuku. Nemá moc smysl je degradovat použitím nějakého mizerného telefonu, který zvládne s vypětím sil maximálně SBC kodek. Občas čtu v diskusích, že prý mají slabší podání výšek s tím naprosto nesouhlasím, předpokládám, že dotyční kritici hrají kdoví z čeho. Kdo si poslechne neuvěřitelné podání např. Division Bell od Pink Floyd hrané z HiRes přehrávače přes LDAC nejvyšší kvality, potvrdí jejich úžasné podání celého spektra. Chcete-li poslouchat obyčejné empétrojky, pak si kupte radši BOSE 35 II, které mají jen kodek SBC a jejich zvuk je "optimalizovaný" na líbivost. Se Sony prostě kvalitní nahrávka hraje excelentně a mizerná mizerně. I když i tady si můžete pomoci - v aplikaci si přepnout z priority kvality na prioritu stability připojení a tím na SBC kodek a v ekvalizéru si nastavit křivku, jak budete chtít, a vylepšit zvuk mizerné nahrávky... Ve srovnání s mými Sennheisery Momentum M2, která jsem používal v tišším prostředí (a o nichž se často tvrdí, že mají referenční zvuk), hrají o několik tříd lépe. Myslím, že nic lepšího na cesty dnes koupit nelze.

Jiří Klečka - 09. 11. 2018 21:11
Uživatelské hodnocení sluchátek Sony WH-1000XM3

Jakožto uživatel i předchozího modelu, tj. Sony WH-1000-XM2, ale i řady dalších sluchátek (zejména uzavřených profesionálních studiových), velmi oceňuji u sluchátek Sony WH-1000-XM3 vedle mimořádně účinného a hudební zvuky nedegradujícího aktivního potlačení okolního hluku i skvělý zvuk. Oproti předchozímu modelu je zpracování výsledného zvuku evidentně řešeno dost odlišně: u XM2 totiž byla elektronika z hlediska vlivu na kmitočtovou charakteristiku téměř neutrální (kromě modu Noise Canceling, kde bylo určité posílení basů a jejich dynamická regulace, jakožto eliminace vlivu vznikající netěsnosti při pohybu či nesprávném nasazení apod.), neboť a takže předchozí sluchátka XM2 zněla (z hlediska kmitočtové charakteristiky, ale i čitelnosti) ve všech modech téměř stejně, tedy tak, jako zní i XM3 ovšem při vypnuté elektronice. Oproti tomu u XM3 je v modech se zapnutou elektronikou zvuk výrazněji elektronicky korigován (nejen kmitočtová vyváženost, ale i zlepšení transparentnosti a čistoty) a poznatelně se liší (vesměs směrem k lepšímu) od „nativního“ zvuku použitých měničů, tedy od zvuku v modu „Power Off“.
KLADY:
• Vynikající odhlučnění, ještě lepší než u předchozího modelu (tj. Sony WH-1000XM2), vysoce účinné i pro nízké a i vůbec nejnižší slyšitelné kmitočty. Zatímco ta nejlépe pasivně izolující uzavřená circumaurální sluchátka, jakož i sluchátka intraaurální, začínají poznatelně tlumit okolní hluky o kmitočtech až asi od 250 Hz výše a velká část sluchátek různých značek s aktivním potlačením hluku výrazněji tlumí okolní hluk obvykle od 80-100 Hz výše, tak Sony WH-1000XM všech tří dosavadních generací tlumí okolní hluk účinněji (více) a již od spodní hranice slyšitelnosti, tj. od 20 Hz, přičemž celková účinnost tlumení se od 1. do 3. generace zlepšuje. S tím se mohou poměřovat, co já vím, snad pouze sluchátka Bose QuietComfort 35 II.
• Podobně jako u předchozího modelu (XM2) je podle mého názoru i u XM3 zvuk velmi zdařilým kompromisem mezi přísnou neutralitou a zvukovou líbivostí pro toho, kdo není zcela fixován na ani jeden z těchto „pólů“. Vstříc líbivosti je u XM3 (a bylo tomu tak i u XM2) posíleno (odhadem max. o 5 dB oproti úrovni při 1 kHz) celé vnitřně vzájemně velmi vyrovnané pásmo basů od hranice slyšitelnosti až asi po 250 Hz. U XM3 je ale obdobné posílení i u nejvyšších slyšitelných frekvencí, majících tak (přiměřenou) razanci, ale zároveň i čitelnost a čistotu – to u XM2 nebylo (to ale neplatí v modu s vypnutou elektronikou sluchátek – v něm mají obě generace zvuk téměř stejný).
• Celkově velmi dobrá linearita v celém slyšitelném pásmu ve všech třech modech se zapnutou elektronikou (tj. „Noise Canceling“, „Ambient Sound“ a „Ambient Sound Control Off“); při vypnuté elektronice, tj. v modu „Power Off“, to ale neplatí pro nejvyšší slyšitelné kmitočty nad 13 kHz, ty jsou poněkud utlumeny ve srovnání s řadou rovněž výborných jiných modelů sluchátek; tato dílčí kritika ovšem platila pro starší model XM2 ve všech modech, tj. i v modech se zapnutou elektronikou.
• „Plná amplituda“ již od 20 Hz, živost a údernost basů.
• Tak jako i u XM2 skvělá vyrovnanost i v pásmu vyšších basů, tj. 100-250 Hz, kde mnohé i velmi kvalitní uzavřené modely sluchátek mají typický útlum o několik dB, což je zvláště nešťastné pro značné procento starších nahrávek, kde mnozí zvukaři právě tuto část spektra tlumili, zřejmě kvůli eliminaci obvyklého nežádoucího zesílení poloprostorem, v němž měla a má většina posluchačů běžně umístěny své reproduktorové soustavy.
• Velmi dobrá vyrovnanost i čitelnost basové textury i velmi důležitého pásma středů. Při modech se zapnutou elektronikou to platí i pro vysoké a nejvyšší slyšitelné kmitočty.
• V modech se zapnutou elektronikou bez nežádoucího kelímkového efektu (při vypnuté elektronice mírný kelímkový efekt, který byl ovšem u staršího modelu XM2 ve všech modech).
• Nejen při vypnuté elektronice, ale i se zapnutou elektronikou zvládají XM3 značně velký akustický výkon; tím rozumím výkonové možnosti zpracování signálu při kabelovém připojení (což byla určitá slabina modelu XM2 v modech se zapnutou elektronikou).
• Dobrá úroveň soundstage.
• Široká podpora Bluetooth kodeků, vedle základního SBC i AAC, aptX, aptX HD a LDAC.
• I kabelové připojení zdroje zvuku lze využívat pro všechny tři mody se zapnutou elektronikou sluchátek (a samozřejmě i v modu s vypnutou elektronikou sluchátek).
• Velká výdrž nabití baterie.
• Hlasová notifikace o stavu vybití baterie je u XM3 odstupňována po desítkách procent (kdežto u XM2 měla jen tři základní stupně).
• Velmi dobrá kompaktnost – skladnost v relativně malém pouzdře.
• Velmi dobrá materiálová a vůbec designová kvalita.
• Výborná ergonomie – ovšemže jen v rámci kategorie uzavřených modelů.
ZÁPORY:
• Různost (i když nevelká) kmitočtových charakteristik v jednotlivých modech: jde nejen o rozdíl mezi modem bez elektroniky a mody se zapnutou elektronikou, při kterých je kmitočtová charakteristika elektronicky korigována (vesměs k lepšímu, a to v celém slyšitelném rozsahu), ale rozdíl (v kmitočtové charakteristice) je i mezi modem „Noise Canceling“ a zbylými dvěma mody se zapnutou elektronikou, při kterých je totiž posílení basů ještě o trochu výraznější.
• Zmizela (oproti předchozímu modelu) světelná indikace momentálně zvoleného elektronického modu, takže mody jsou sice jasně určeny pevným pořadím při zapnutí a i po následném přepínání, ale dodatečná identifikace/ověření právě zapnutého modu je možná (samozřejmě kromě rozpoznání podle charakteru zvuku vlastním sluchem) jen postupným cyklickým přepínáním modů a vyslechnutím hlasových notifikací.

Jan Kovář - 19. 11. 2018 15:11
LDAC

Funguje u těch sluchátek opravdu LDAC? Moje zkušenosti s LDAC jsou zatím dost tragické. Vypadávající zvuk na 2 metry přímé viditelnosti. (3 sluchátka, mobilní telefon, mp3 přehrávač, reproduktor - vše značka SONY)
Děkuji

Audigo.cz | Sluchátka a sluchátková technika - 20. 11. 2018 17:11
(bez předmětu)

Ani u starší generace XM2 jsme se s ničím podobným nesetkali. Natož u XM3.
LDAC bez problémů běžel přes mobil SONY a přehrávač Shanling M0.

Ivan - 23. 11. 2018 12:11
black

je nějaký předpokládaný termín naskladnění černé verze ?

Audigo.cz | Sluchátka a sluchátková technika - 27. 11. 2018 09:11
(bez předmětu)

Na další kusy čekáme, ale termín pro variantu Black nám zatím nikdo nepotvrdil. :(
Jakmile budeme vědět, napíšeme...

Robert - 23. 05. 2019 11:05
zkusenost

tak tady bych nesouhlasil s kolegou o par radku vyse. Sluchatka maji perfektni potlaceni okolniho hluku, ale zvuk je za ty prachy nic moc. A to prave ve srovnani s se Sennh. Momentum. Basy uderne, ale stredy a vysky zahuhlane jako u Marshallu. U sluchatek Momentum jsou slysitelne krasne detaily a cistota coz se u Sony rict neda. Na cesty a do letadla super, ale na domaci poslech je zvuk spatny

Zobrazit všechny komentáře...

Vložit dotaz / hodnocení


Kde nás najdete

Anglická 18
120 00 Praha 2
  
Mail: praha@audigo.cz
Platby: hotově, kartou

Virtuální prohlídka:


Kdy přijít                   

Pracovní dny: 12.30 - 18.30 h
Sobota: zavřeno


 

Kde nás najdete

Hybešova 12
602 00 Brno

 
Email: brno@audigo.cz
Platby: hotově, kartou


Kdy přijít

Po: 12 - 18.30 h
Út: 12 - 18.30 h
St: 12 - 18.30 h
         Čt: 12 - 18.30 h
Pá: 12 - 18.30 h
So: 10 - 12 h

 

Prodejna Praha osobní vyzvednutí 0 ks na dotaz
Prodejna Brno osobní vyzvednutí 0 ks na dotaz
U Vás doma Česká pošta PPL 14.08.2020

- objednávky přijaté do 13 hodin předáváme přepravci ještě téhož dne
- objednávky s vyzvednutím na prodejně odbavujeme průběžně během celé otevírací doby prodejen

Ceny dopravy
Osobně
na prodejně
Česká pošta PPL
ZDARMA ZDARMA ZDARMA
Prodejna Brno 0 ks osobní vyzvednutí na dotaz
Prodejna Praha 0 ks osobní vyzvednutí na dotaz
U Vás doma Česká pošta PPL 14.08.2020

- objednávky přijaté do 13 hodin předáváme přepravci ještě téhož dne
- objednávky s vyzvednutím na prodejně odbavujeme průběžně během celé otevírací doby prodejen

Ceny dopravy
Osobně
na prodejně
Česká pošta PPL
ZDARMA ZDARMA ZDARMA

Poptávka s odkazem na nižší cenu

 1. Nejprve vložte odkaz a vepište i požadovanou cenu (pro případ, že obchod cenu změní).
 2. Klikněte na tlačítko Košíku.
 3. V košíku prosím vyplňte údaje poptávky a odešlete ji, jako by šlo o běžnou objednávku.
 4. My vaši poptávku zhodnotíme a porovnáme s cenami na trhu.
 5. Obratem od nás obdržíte některou z těchto odpovědí emailem:
   
  Cenu akceptujeme - objednávku můžeme rovnou expedovat (nebo zašleme údaje pro platbu převodem).
  Cenu neakceptujeme - zboží neodesíláme, ale navrhneme vám kompromisní cenu k posouzení.
   

Toto zboží bohužel nemáme aktuálně skladem, ale termín dodání pro Vás rádi zjistíme. Stačí vyplnit alespoň kontaktní e-mail:

Vypadá to, že jste si z naší nabídky vybrali zboží, které právě nemáme v žádném skladu a dokonce ani pod pultem, a proto není možné jej nyní objednat.

Termín dodání pro Vás ale rádi zjistíme.
Stačí, když vyplníte kontaktní e-mail:

Toto zboží si můžete na dané prodejně kdykoli vyzkoušet.
Jedná se o vybalený neprodejný kus, který nepočítáme mezi nové kusy Skladem.

Rozbalené zboží
U položek s označením Rozbaleno / Používáno je k poslechu naopak vždy právě ten rozbalený kus, který je určen k prodeji. Zákazník má tak možnost si rozbalené zboží osobně prověřit.

Varianty produktu
Pokud je produkt nabízen ve více variantách (s mikrofonem i bez) či barevných provedeních, je vystavena vždy pouze jedna z nich. Výjimkou jsou pouze varianty lišící se impedancí, které vystavujeme samostatně.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.