Doprava zdarma
Původní verze mnohokráte oceňovaných studiových sluchátek ATH-M50 s rovným kabelem.
| Měniče | 45 mm, neodymové magnety, CCAW vinutí |
| Materiál náušníků | Circumaural, koženka |
| Frekvenční rozsah | 15 - 28.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB / 1 mW |
| Impedance | 38 Ω |
| Zatížitelnost | 1,600 mW @ 1KHz |
| Další parametry kabelu | Rovný, 350 cm |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Transportní vak |
Informace o uživatelských recenzích: U zveřejněných recenzí neprovádíme ověření, zda pocházejí od spotřebitelů, kteří produkt skutečně zakoupili nebo použili. Hodnocení slouží jako subjektivní názory uživatelů webu.